Kuchyně HANÁK - detail webu www.hanak-nabytek.cz

KUCHYNĚ KATALOG

KUCHYNĚ

DO KUCHYNĚ

SLUŽBY

Kuchyně HANÁK


Detail zápisu kuchyně HANÁK:

HANÁK NÁBYTEK, a.s.

Výrobce značkových kuchyní Hanák.


Komenského náměstí 363/8
767 01 Kroměříž

tel.: 581 250 489

www.hanak-nabytek.cz
info@hanak-nabytek.cz

Výrobou kuchyní se, firma HANÁK NÁBYTEK, a.s., zabývá od roku 1990, kdy navázala na rodinnou tradici stolařské výroby z období před druhou světovou válkou.

Po pěti letech byla zahájena stavba vlastního závodu na výrobu kuchyní, kterou můžeme najít v Popůvkách u Kojetína, díky poptávce a odbytu se výrobní hala rok od roku rozrůstá, z původních 500 m2 na dněšních 35 000 m2, s tím take roste počet zaměstnanců.

Firma Hanák nábytek, a.s., jejíž filosofií je "sázka na samostanost" a která od počátku vsadila na poctivé řemeslníky a jejich práci, neustále rozvíjí postupy a technologie které dnes pro výrobu kuchyní používájí. Každoročne jsou obrovské částky investovány do nákupu strojů, zavádění technologií a školení zaměstnanců. Firma rovněž spolupracuje s českými středními a vysokými školami zaměřenými na nábytek a design.

V roce 2003 bylo otevřeno reprezentační středisko tzv. Design centrum, které najdeme rovněž v Popůvkách u Kojetína. Zde vznikají nové návrhy a projekty. Na rozloze 1900 m2 můžeme shlédnout velký výběr kuchyní.

zdroj: www.hanak-nabytek.cz

FIRMY PODLE KRAJŮ

DOPORUČUJEMEPARTNEŘI