KUCHYŇSKÉ STUDIO - Kuchyněkatalog.cz

KUCHYNĚ KATALOG

KUCHYNĚ

DO KUCHYNĚ

SLUŽBY

KUCHYŇSKÉ STUDIO
Kuchyňské studio:

Specializovaná kychňská studia dnes nalezneme v každém městě a většinou také v nákupních centrech s nábytkem. Kuchyňské studio Vám na míru vypracuje grafický 3D návrh kuchyně i s cenovou kalkulací.

Zajistí vše potřebné pro instalaci, včetně firmy, která kuchyň nainstaluje. Pokud nechcete shánět spotřebiče smostatně, lze je objednat přímo ve studiu.

Na trhu je mnoho firem od malých řemeslníků až po specializované kuchyňské společnosti, které mají své pobočky po celé republice.


Vybraná kuchyňská studia:Sykora, spol. s r.o. INFO

Výroba kuchyní, kuchyňských linek s moderními spotřebiči. Kuchyňské studio, kuchyňské sestavy a kuchyně. Vybavení bytu s doplňky do domácnosti s možností návrhu interiéru.
www.sykora-kuchyne.euGorenje spol. s r.o. INFO

Díky zkušenostem našich návrhářů, kvalitnímu nábytku a sladění kuchyňské linky a spotřebičů jedné značky- Gorenje - vznikají kuchyně na míru i pro ty nejnáročnější zákazníky.
www.gorenje-kuchyne.czKORYNA nábytek, a.s. INFO

Kuchyně ve Vašem stylu. Návrh, výroba, prodej a montáž kuchyní v provedení lamino, folie, masiv a lak. Síť více než 50 kuchyňských studií v České republice.
www.koryna.czHANÁK NÁBYTEK, a.s. INFO

Výrobce značkových kuchyní - vyráoba a realizace kvalitních kuchyní. Výroba na míru umožňuje vybrat si novou kuchyň dle vašich předsav a posledních trendů.
www.hanak-kuchyne.cz

FIRMY PODLE KRAJŮ

DOPORUČUJEMEPARTNEŘI