3D GRAFICKÉ NÁVRHY KUCHYNÍ - Kuchyněkatalog.cz

KUCHYNĚ KATALOG

KUCHYNĚ

DO KUCHYNĚ

SLUŽBY

3D GRAFICKÉ NÁVRHY KUCHYNÍ
Návrhy:

Téměř všechny kuchyňská studia Vám vypracují počítačový návrh podle Vašich představ. Než je však navštívíte, je dobré mít hrubou představu o své budoucí kuchyni. Představu můžete zakreslit na papír, nebou využít některý z vizualizačních softwarů, se kterým si můžete libovolně sami doma hrát.

K vypracování správného návrhu budete potřebovat správně zaměřit kuchyň. Zejména pak: šířku a výšku stěn, šířku a výšku oken a dveří, šířku výšku a hloubku radiátorů a dalších zařízení.


Software pro kreslení vlastních návrhů kuchyní:

Kuchyňský plánovací program IKEA

Svou virtuální kuchyni si vytvoříte během chvilky. Myší jednoduše přetahujte vybrané skříňky a spotřebiče na určené místo, prohlédněte si svůj výtvor v trojrozměrném provedení a uložte si ho na svůj počítač nebo na server IKEA, odkud si ho budete moci otevřít z každého počítače, který má funkční připojení na internet.
www.ikea.cz

SIKO - Easy plánovač kuchyní

Plánovač kuchyní, který vám usnadní rozhodnutí rozmístění nové kuchyně. Výsledek uvidíte hned, ve 3D včetně ceny a umožní vám vaši kuchyni okamžitě objednat. Jednoduchý a intuitivní plánovač, který ušetří váš čas.
www.siko.cz

ALNO

Stáhněte si zdarma software pro vytváření 3D návrhů kuchyně. Kvalitní nástroj pro trojrozměrný návrh kuchyní a jejich kompletního vybavení. V programu zadáte velikost místnosti a následně se umísťujetí jednotlivé prvky, které budete v kuchyni mít, včetně židlí, stolu a ostatních kusů nábytku.
www.alno.de

Kitchendraw

Další výborný software pro projektování kuchyní. KitchenDraw je program pro projektování kuchyní. Umožňuje vytvořit návrh přesně podle vašich představ.
www.kitchendraw.com


Ukázka návrhu půdorysuUkázka 3D vizualizace

FIRMY PODLE KRAJŮ

DOPORUČUJEMEPARTNEŘI